Wyobraźnia, która dyktuje najbardziej wyjątkowy list

Wyobraźnia, która dyktuje najbardziej wyjątkowy list

Nie chodzi tutaj o list zwyczajny, o list byle jaki, jeden miliona. Tu chodzi o list jedyny w swoim rodzaju, taki absolutnie wyjątkowy i naprawdę mogący się przełożyć na niesamowite rezultaty. List do Mikołaja.

To coś, co miliony dzieci na całym świecie piszą gdzieś mniej więcej na początku grudnia, czasem wcześniej, gdy chcą mieć pewność że list faktycznie dotrze na czas. Tutaj trzeba sobie powiedzieć jasno – od listu bardzo wiele zależy.

Dziecko

A wyobraźnia dziecka potrafi naprawdę stworzyć takie niesamowite treści, że jesteśmy w stanie czasem nieraz, z naszej dorosłej perspektywy, całkiem nieźle się zadziwić. Oj tak, i jest nad czym bo tutaj przecież mamy do czynienia z niesamowicie ogromnymi pokładami kreatywności, które będziemy mogli przełożyć na bardzo ciekawe rezultaty. To jest niezwykłe, w jaki sposób możemy się też wielu rzeczy dowiedzieć o dzieciach. Bo dzieci są przecież totalnie szczerze i niczego nie kryją. Więc jeśli chodzi o ich różne emocje no to logicznym jest, że tutaj będziemy mogli mówić o bardzo konkretnych i szczerych intencjach. Dzieci najpierw witają się z Mikołajem, potem piszą o sobie parę słów. To naprawdę urocze, ponieważ w ten sposób też budują swoją świadomość i wzrastają w poczuciu tego, że są niezwykle pozytywnymi istotami. Nie ma tutaj wątpliwości co do jednego, niektóre listy będą naprawdę świetnie spełniały swoją rolę. Ale spójrzmy też z innej strony, bo gdy chodzi o kwestie związane z konkretnymi listami, to dzieci przecież także przez nie uczą się samodzielności w działaniu.

List

Warto się przekonać o tym, że takie napisanie listu to oprócz mega frajdy, także bardzo dobry sposób na to, żebyśmy mogli się cieszyć ciekawymi efektami w postaci wyjątkowych, wymarzonych prezentów. Nie ma się co oszukiwać – pisanie listu do Mikołaja to ekscytujące i ciekawe doświadczenie, które na pewno będzie w stanie przysporzyć dziecku wielu pozytywnych emocji. A to też będzie się przekładało na to, że potem będziemy mieli jeszcze bardziej radosne i ciekawe święta.

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz