Peeling twarzy

Peeling twarzyPiękna cera będzie naszą wizytówką, dlatego rzeczywiście warto o nią dbać i stworzyć takie warunki, w których rzeczywiście będziemy mieli pewność, że uda się zachować piękną skore na każdą okazję. Niewątpliwie nasza wizytówką będzie twarz i to o nią szczególnie dbamy. W głównej mierze dotyczyć będzie to kobiet, którym najbardziej zależy na tym, by zawsze wyglądać atrakcyjnie. Obecnie można korzystać z wielu różnych domowych sposobów, dzięki którym będzie można skutecznie zadbać o wygląd twarzy. Tych różnych propozycji jest rzeczywiście wiele. Warto jednak sięgać po domowy peeling do twarzy. To doskonała opcja, by usunąć suchą skórę i odświeżyć twarz. Pojawia się jednak pytanie jak wykonać peeling twarzy.

Dobre pomysły na domowy peeling

Przede wszystkim zastosowanie domowego peelingu do twarzy to świetna opcja, dzięki której będzie można oczyścić i odświeżyć skórę a jednocześnie skutecznie poprawić jej koloryt. Dobry peeling to jeden z lepszych przyjaciół skóry. Jeśli wykona się go samodzielnie wybierając tylko naturalne składniki, rezygnując z chemii rzeczywiście będziemy mieli produkt, który będzie działał pozytywnie na naszą skórę. Domowy peeling będzie bez żadnych ulepszaczy, jego przygotowanie również nie powinno być trudne, bez problemu będzie można samodzielnie go wykonać.

Propozycje domowych peelingów

Pierwsza opcja to świetny peeling wykonany z fusów po kawie. Jeśli chodzi o peelingi naturalne to prawdziwa klasyka, która zawsze cieszy się dużą popularnością. Można połączyć kilka łyżeczek fusów do kawy z oliwą z oliwek i łyżeczka cynamonu. Wymieszane składniki wmasowujemy w zwilżoną twarz okrężnymi ruchami. Jeśli doda się do tego żel pod prysznic to będzie od razu peeling do ciała.

Peeling migdałowy to również doskonała, odżywcza propozycja dla cery. Łyżeczka posiekanych drobno migdałów łączona  dwiema łyżeczkami jogurtu naturalnego i łyżeczka miodu. Wszystko wymieszane nakładamy wmasowując na twarz. Zamiast migdałów można także zdecydować się na wykorzystywanie orzechów włoskich.

Podobne wpisy:

Dodaj komentarz